amely eddig sem volt idegen a korábbi vezető személyiségétől sem, de egy ilyen helyzetben, amikor egy országot szólítotok meg, és hallani sem akartok arról, hogy visszalépjetek, akkor legalább az üzenet legyen eredeti és nem önfényező. Nemcsak cáratyuskára nincsen szükség, de bocsánat, öntelt pozőrökre sem. Ez az MKKP már se nem vicces, se nem friss. Ki akarna egy ilyen politikust a parlamentbe? Mire volna ez jó?”.
Nagy Dávid azt válaszolta, hogy „hetente sok anyagunk megy ki fontos témákról, női jogokról, szabadságjogokról, kilakoltatásról, olyan ügyekről, amiről a Tisza meg sem szólal. A programunk megvan? Az elmúlt 10 év munkássága megvan? A vízzel, a zöld ügyekkel kapcsolatos tevékenységünk megvan? A kampánypénzt is ennek a mentén költjük, és nem ijedjünk meg semmilyen témától a politikai haszonszerzés miatt”.
„Basszus, már tényleg, hogy tényleg mintha két Fidesszel harcolnánk egyszerre”