Cser-Palkovics András, Székesfehérvár polgármestere közösségi oldalán közzétett videóban szólt a választás utáni helyzetről, valamint saját jövőjéről.
A választás után éreztem és tudtam, hogy meg kell vizsgálnom a saját felelősségemet és a jövőmet a város, Önök, polgárok kapcsán.”
A polgármester arról is beszélt, hogy az elmúlt időszakban számos helyi lakossal egyeztetett és többször is említette, hogy mennyit jelentett számára az a rengeteg támogatás és biztatás, amelyet a jelenlegi, intenzív közéleti helyzetben kapott. Hozzátette: