Gajdics Ottó kiborult: őrjöngésbe torkollott a Mandiner vitaműsora – brutális összecsapás Trencséni Dáviddal!

2025. április 12. 19:17

Magyar Péter bennfentes kereskedelme, LMBTQ-tüntetések és hídfoglalások, a Tisza drogpártisága, Kollár Kinga hazaáruló kijelentései – ezekről is vitázott a Presszó e heti adásában Trencséni Dávid publicista és Gajdics Ottó, a Mediaworks főszerkesztője.

2025. április 12. 19:17
null

Magyar Péter botrányai, az LMBTQ-tüntetések radikalizálódása, hídfoglalások, a Tisza Párt drogpártisággal vádolt programpontjai és Kollár Kinga brüsszeli kijelentései – kemény témák, éles vélemények a Presszó e heti adásában.

Trencséni Dávid publicista és Gajdics Ottó, a Mediaworks főszerkesztője feszülten vitáztak arról, hogy a Tisza valóban új irányt képvisel-e, vagy csak új csomagolásban tálalja a régi baloldali sémákat.

Szóba kerül Magyar Péter bennfentes kereskedelmi ügye, a mozgalomhoz kötődő ellentmondásos nyilatkozatok, a hídfoglalások politikai háttere, és az is, hogy Kollár Kinga szerint Brüsszelből lehetne „segíteni” Magyarországot a forrásmegvonásokkal.

Nézze meg videónkat és döntse el, hogy kinek volt igaza! 

 

Összesen 69 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
kunfia2
2025. április 12. 23:55
states-2 2025. április 12. 23:24 Sajnos Gajdics nem alkalmas semmiféle vitára, és nem is képernyőképes, képtelen kulturáltan vitázni, érthetetlen, miért futtatja Hírtévé, már csak olyan műsora nem fut, ahol ő műsorvezető és a vendég is. Többet árt az ügynek, amit képviselni akar, mint amennyit használ." Gajdics az egyik legokosabb fideszes, nálad biztos okosabb. Persze nem ér föl Győzikével, vagy Kisgrofoval...
kunfia2
2025. április 12. 23:53
Nagy Feró: "Szerintem a nép nem annyira hülye, hogy akkor rászavaz arra, aki okozta ezt a szörnyű helyzetet" A helyzet szörnyű, nagy a szegénység, államcsőd, pedofilokat enged ki Magyar Péter a börtönökből... Képzeljétek, a rohadék 19 év alatt tönkretette a kórházakat, eladta a magyarok vérplazmáját külföldre, bevásárolt milliárdokért használhatatlan lélegeztetőket, háborút csinált, a minap már a ragadós száj és körömfájást is elterjesztette, de ez semmi, míg szlovákia fertőtleníti a beutazó autókat, Magyar Péter elföldelte a fertőző álattetemeket egy fideszes falu mellett. Korábban migránscsempészeket 3000, engedett ki a börtönből, kimentette Kaletát, Bese atyát, stb, stb, stb. Mongyá' le, Magyar Péter, mongyá' le!
Kanmacska
2025. április 12. 23:37 Szerkesztve
Ismerem Trencsénit. Elég kemény cionista volt, vagy húsz évvel ezelőtt. Megnyilvánulásaiból következtetve ma sem igazán kedveli a gójokat, bár a neje keresztény, ha még a neje. Beszélgettünk. Sokszor és sokat. Gyűlölte Wagnert, mert német zeneszerző. Mert németnek született.
states-2
2025. április 12. 23:24
Sajnos Gajdics nem alkalmas semmiféle vitára, és nem is képernyőképes, képtelen kulturáltan vitázni, érthetetlen, miért futtatja Hírtévé, már csak olyan műsora nem fut, ahol ő műsorvezető és a vendég is. Többet árt az ügynek, amit képviselni akar, mint amennyit használ.
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!