Magyar Péter lesz az elmúlt ezer esztendő legjobb miniszterelnöke

2025. január 10. 16:27

Most nem szabad hibázni, Trump elfoglalta a Facebookot, azonnal távozni kell róla!

2025. január 10. 16:27

„Szeretném visszavonni minden tanaimat, igenis Magyar Péter lesz az elmúlt ezer esztendő legjobb miniszterelnöke, az orosz-ukrán háborúban egyértelmű a közelgő ukrán győzelem, és természetesen az Új Normális fogja regulálni az életet maximális távolságtartással és életvédő lezárásokkal, valamint csak fektcsekkelt információt szabad az emberek elé tárni, végül pedig az alkoholt pedig be kell tiltani – és azt kérem, aki velem ért egyet, az kövesse ezt a nagyon fontos útmutatót!

Most nem szabad hibázni, Trump elfoglalta a Facebookot, azonnal távozni kell róla!

Gyorsan-gyorsan töröljük magunkat, mielőtt megmutatnak olyan dolgokat, amikkel nem értünk egyet!! ISZKOLJUNK!”

Nyitókép: Képernyőfotó

***

Ezt is ajánljuk a témában

 

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 72 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Temeráf
2025. január 11. 19:13
Makákofej lesz a legjobb miniszterelnök??? Honnan gondolta ezt ez a törmelék, hogy makákofej valaha miniszterelnök lesz?
Válasz erre
1
1
Emzeperix
2025. január 11. 14:50
Sok dologban nem értek egyet vele, de azért vannak jó meglátásai és a szarkazmusa is jó.
Válasz erre
4
2
Almassy
2025. január 11. 08:20
Kormánybuktató köcsögöt, pedig a weboldalunkon lehet megrendelni, mindössze 94500 Ft-ért...
Válasz erre
6
0
Majdmegmondom
2025. január 11. 08:01
De azt honnan gondolja ez a parazita, hogy MP lesz az évtized legjobb miniszterelnöke? Abból talán, hogy van egy egy emberből álló koncepció nélküli párt, ami után sűrűn bólogatva menetelnek a Gyurcsány, Jakab, MZP birkák? Mert akkor értem. A libsiknek nagyobb baj, ha a zorbán van hatalmon - nem lehet ovisokkal picsi-pacsizni, vagy nagy fekete bréket markolászni -, mintha ledózerolnák Magyarországot... Van baj a toronyban...
Válasz erre
5
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!