Nyitókép: Megafon Facebook-oldala
„Szerintem nem csupán Szakácsnak kellene lehetőleg tényleg örökre visszavonulnia a közélettől, hanem a Megafon egész szedett-vedett bandájának! Mert amit Szakács elkövetett az csupán a tünet, de a betegség maga a Megafon! Most attól függetlenül, hogy milyen mocskot öntenek majd rám ezért a posztért, leírom a véleményemet, mégpedig keresetlenül. Hogyan is történhetett meg az, hogy a nyilvánosság és a figyelem hatalmától megrészegült Szakács István a következő borzalmakat bírta ráköpködni egy haldokló (!) és a nem csupán a saját, hanem a sorstársai emberi méltóságáért, élete utolsó maroknyi erejével is küzdő honfitársunkra? Idézem: