Nem kellett sok idő, hogy Magyar Péter megtalálja a cikkünket és alákommenteljen a Facebookon.
A minap a templom előtt – egyebek mellett – „lófaszt” üvöltő politikus azt írta: „Megint hazudtok. Hol káromkodtam én? Felolvastam a fideszes polgármester, Tamás Barnabás szavait, amivel kivégzéssel fenyegette a városa polgárait. Ez a Fidesz”.
Ezek után hozzászólásában megismételte a két idézetet, melyeket a templomból kijövőkre rákiabált. Cikkünk többi részletével kapcsolatban nem volt észrevétele, nem reagált az idézetek hitelességével kapcsolatos aggályokra, nem adott magyarázatot arra, minek folytatta az ordítozást, amikor már csak az egyszerü templomi hívek vonultak el előtte, miért üvöltözött be a templomba szertartás közben, valamint hogy miért kereste magából kikelve a plébánost.