Magyar Péter a podcastban nem zárta ki, hogy az egyesületén keresztül elfogad a jövőben külföldi pénzeket, sőt, kifejezetten utalt arra, hogy mivel a hatályos jogszabályok szerint a leendő pártja nem fogadhat el sem cégektől, sem külföldről donációkat, így az egyesülethez várják a támogatásokat. Magyar szó szerint így fogalmazott: „A Fidesz létrehozott egy olyan jogszabályi környezetet, hogy szinte ne lehessen pártokat jogszerűen finanszírozni, ezeket mi be fogjuk tartani, nem fogunk elfogadni külföldről, meg céges finanszírozásokat a pártnál,