De írhattam volna Nyírmeggyest vagy Lentiszombathelyt, hiszen ismerem a hazámat, jártam és járok mindenütt, és nem idegenként, hanem barátként. Mert tudja a fene, mindenütt barátaim vannak, és nem menekülnek előlem az emberek, mint a 444.hu szemmel láthatóan budapesti jelmezt öltő, úgy beszélő, úgy kérdező, úgy viselkedő riporternője elől.
Aki konkrétan úgy festett ott, mint disznótor idején egy állatgyilkosság ellen agitáló zöldaktivista – elég hülyén. Nem is értem, miért kellett volna válaszolni a kérdéseire. Én is otthagytam volna bús egymagában, mint Szent Pál a 444.hu-t.
Szóval – magunk között szólva – Csanytelek az egész ország.”