Igazából én már régóta Vártam egy »Magyar Pétert«. Egy saját bevallása szerint konzervatív, csalódott fideszest, aki jó megjelenésű, fiatal, dinamikus és megszólítja az embereket. A baloldalt dollármilliókkal megtámogató »sorosista« háttérhatalomnak egyszer csak fel kellett eszmélnie, hogy hosszú évek óta rossz lóra tesznek. Az MTVA székházban hempergő falubolondjai, a bringaút király vagy a szószátyár és a guruló dollárokat kikotyogó Márki-Zay Péter egy dohánybolt vezetésére is alkalmatlan lenne, nemhogy Magyarországéra. A »deep state« át kellett, hogy értékelje a helyzetet. Ez jogos, hiszen az őrület jele, ha mindig ugyan azt csinálom, de más eredményt várok.