Vasárnap ismét jelentkezett Dömsödi Gábor és Havas Henrik a Frisshírek podcastjében. A műsorban a szokásokhoz híven igen sokat szurkálta egymást a két részvevő, így kellett egy kis idő, amíg releváns közéleti témákhoz értek. Havas a tőle megszokott szerénységgel a baloldali tüntetéssel kapcsolatban elmondta: „azt mondta a szerkesztő, hogy menjek el én is, mert az egy kiállás, ha én is ott vagyok, de mondtam, hogy elvi alapon nem megyek tüntetni”.
Havas Henriknek egy történet mesélése közben a magyarországi egyházi fenntartású egyetemeknek is sikerült egy ízléstelen beszólást elengednie: „El akartam adni az erdőmet és az offroad pályámat, és egy bankárt vittem magammal, és kiderült, hogy