
Völner nevét októberben említették utoljára
2023. január 26. 09:00
Amiről nem beszélünk, az nincs?

„Völner nevét a köztévé híradója tavaly októberben említette meg utoljára... Amiről nem beszélünk, az nincs?”
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás
Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:
A Fidesz ismét megmutatta az egyik legnagyobb erősségét, a Tisza csak számháborúzott – ez kulcsfontosságú lesz a választásokon

Összesen 71 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Gábor67
2023. január 27. 08:50
Ha van igazság, akkor Völner meg a Shadl a megfelelő helyre kerülnek hamarossan. De nem elegen. Na és a haverok? A titokzatos Tóni, és Barbara? Kik ők? Tippeljetek. Ez az ügy csak a korrupciós jéghegy csúcsa lehet. Gondoljatok csak a Budapesti parkoló maffiára, ahol az érintett önkormik 0Ft bevételre tesznek szert, miközben eggyes szereplők fénysebesség gyorsaságával gazdagodnak az autósoktól beszedett irreálissan magas parkolási díjból. Van még mit tenni, de szerintem szépen el lessz simítva ez az ügy is, mint annyi más.
Válasz erre
0
0
palicsi
2023. január 26. 16:25
"Amiről nem beszélünk, az nincs?"
Az EP korrupciós botrányára gondolsz?
Azért kérdem, mert a FOS hallgat róla. Lapítanak, mint szar a fűben!
Válasz erre
2
0
BlancoAgilon38
2023. január 26. 15:32
Hiányzik a szerencsétlen kerék a fejedből Pista.
Válasz erre
1
0
Zétqró kalapincs
2023. január 26. 14:58
Pista, ne haragudj , de valahogy többnek képzeltelek, mint aki csak a liberális mainstream egyszerű felmondására képes... Valami eredetibbet vártam volna.... magadtól... tévedtem.
Válasz erre
1
0






