Nagyon aggódom a hazámért, nekem is van a közvetlen környezetemben olyan ismerősöm, aki hetek óta élet és halál között van lélegeztetőgépen, és vannak halottaim is. Régi barátom, harcostársam, munkatársam Horváth Attila, aki sok klipemnek és koncertfilmemnek a gyártásvezetője volt, koronavírusban hunyt el pár hete, nagyon fiatalon. Az ő emlékének ajánlom az új dalt és a hozzá kapcsolódó szöveges videót.
A várható koncertekről az énekes így nyilatkozik: „A lehetőségeinket, mint bárki másét, a járvány szabja meg. Az elsődleges most, hogy az egészségügy állja a sarat, és hogy gazdaságilag talpra álljon az ország, aztán jöhetnek majd olyan problémák, hogy koncertezhetünk-e”.
A koncert sem önmagában fontos, hanem azért, hogy együtt lehessünk.