
Feloszlott a szobi képviselőtestület
2012. január 28. 17:11
Belső viták miatt január elején a hat szobi képviselőből négy benyújtotta a lemondását.
Feloszlatta magát a szobi képviselő-testület – írta a Dunakanyar Régió című, kéthetente megjelenő lap. Az újság szerint belső viták miatt január elején a hat szobi képviselőből négy benyújtotta a lemondását, ami a testület feloszlatását eredményezte. Az időközi polgármester- és képviselő-választást március 25-én tartják a Pest megyei kisvárosban.
Összesen 1 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
tutturuttu
2012. január 29. 14:26
Foszlásnak indul a Harrach birodalom a Dunakanyar régióban?
Válasz erre
1
1







