Gyere hozzánk podcastet készíteni!

Bérelhető a Mandiner korszerű stúdiója, mutatjuk a részleteket!

A város minden lakosához eljuttatott levélben a polgármester lemondását híresztelték alaptalanul.


Bérelhető a Mandiner korszerű stúdiója, mutatjuk a részleteket!


Kíváncsian várjuk, hányan maradnak ügynökök így a terepen, hogy le kell költözniük az emberek közé a hóhatár feletti villából.


Sok helyen nem tudták elnyelni a hirtelen jött csapadékot a csatornák.


A miniszterelnök a Kossuth Rádió reggeli műsorában azt mondta, a tiszás politikusok nemhogy nem szégyellik, hogy a saját országuk ellen dolgoznak, hanem büszkék, rá és ez a céljuk.


Templom állt egykor a dombon, ahová István király és fia jártak csónakkal imádkozni – úgy tűnik, nemcsak a legenda szerint, hanem valójában!


Úgy néz ki kezdenek elcsitulni az indulatok.


A nyolcadik évad első epizódjában négy külföldi származású személyt mutatnak be, akik a Kárpát-medencében leltek otthonra.


A kanadai kormány bejelentette kedden, hogy az Egyesült Államok hasonló intézkedéseire adott válaszlépésként szeptember 8-ától 15, 25, illetve 50 százalékos vámot vet ki 700 amerikai importárucikkre, 27,6 milliárd kanadai dollár (6169 milliárd forint) értékben.


Magyar Péterrel és Tarr Zoltánnal akar tárgyalni Nicu Ștefănuță, az Európai Parlament egyik alelnöke, aki szerint a kulturális programokat és a gyerektáborokat szervező közösségeket nem a politikai kötődésük, hanem a munkájuk alapján kellene megítélni.
