Igen, a demokraták elcsalták a választást – írja a The Federalist
2020. november 06. 13:30
A demokrata párti államok bíróságai is szentesítették a csalást.
2020. november 06. 13:30
p
0
0
9
Mentés
„E sorok írásakor úgy tűnik, a demokrata pártgépezet igyekszik elcsalni a választásokat Michiganben, Wisconsinban és Pennsylvániában” – kezdi írását John Daniel Davidson a The Federalist című újság hasábjain. „Pennsylvaniában a demokrata párti államminiszter azon tervére támaszkodnak, hogy vita nélkül számolják meg a kései postai küldeményekben érkező szavazatokat úgy, mintha azok a választások napján érkeztek volna – még akkor is, ha nincs rajtuk még postabélyegző sem.
Ezt a tervet természetesen a pennsylvaniai Legfelsõbb Bíróság azonnal jóvá is hagyta, arra hivatkozva, hogy a pandémia közepette „méltányos mentesség” szükséges a postai késedelmek kezelésénél.
Ne feledjük, hogy ez nem csak a választási napon érkező szavazólapokról szól, hanem azokról a szavazólapokról is, amelyek a választás napja után érkeznek, és amelyeken még postabélyegző sincs, tehát nem lehet megmondani, hogy mikor küldték el azokat és azt sem, hogy egyáltalán honnan.”
„Bár igaz, hogy a szavazatszámlálás során tapasztalt hosszú késések részben Michigan, Wisconsin és Pennsylvania állam törvényeinek tudhatók be, amelyek megtiltják a távollevők szavazatainak számolását a választások napja előtt, ez pedig a legtöbb másik államban nem érvényes. Ennek ellenére nagyon gyanúsak a körülmények, ahogyan a távollevők szavazólapjait összeszámolják” – írja a The Federalist.
A folyamat azonban már a kezdeteknél akadályokba ütközik: Benjámin Netanjáhú izraeli miniszterelnök hivatala közölte, hogy a Hamasz által javasolt módosítások „elfogadhatatlanok Izrael számára”.
Persze ideje volt már ennek, de arra talán senki nem számított, hogy a brit–francia–német tandem egyszerre veszíti el a kezdeményezést Ukrajnában és a Közel-Keleten. Ugrósdy Márton írása.
Amerika egyre hangosabban kérdőjelezi meg saját szövetségi kötelezettségeit – Mike Lee republikánus szenátor friss törvényjavaslata egyenesen a NATO-ból való kilépésre szólít fel. A „Not A Trusted Organization Act” nem csupán politikai provokáció, hanem világos jele annak, hogy az amerikai külpolitikai gondolkodásban mély törésvonalak húzódnak.
Donald Trump előbb Putyinnal egyeztetett, majd Zelenszkijjel. Az ukrán elnökkel már közös légvédelmi és fegyvergyártási tervekről is szó esett – közben Moszkva tovább zárkózik.
Most derül ki, hogy nem létezik ún. "jogállam", mert a "jog" csak halott papír, üres, erőtlen elv, nem tud garantálni semmit - ami a valóság, az semmi egyéb, mint az, hogy az emberek mit tűrnek, tolerálnak, mibe fektetik a bizalmukat. A valóság az, amit az emberek valójában csinálnak. Ha tömegesen megszegik a szabályokat, akkor a szabályok nem fognak tudni visszatámadni. Nem léteznek "jogállami garanciák".
Ehhez a hírhez tegyük ezt is hozzá!
"Miután tömegével érkeznek a választási csalásról szóló hírek, új értelmet nyert Joe Bidennek egy, a napokban elmondott beszéde. A demokraták elnökjelöltje egy demokrata kampányrendezvényen váratlanul leszögezte, hogy "közösen összehoztuk, azt hiszem, az amerikai politikatörténet legkiterjedtebb, és legbefogadóbb választási csalási szervezetét".
Sajnos a Mandiner levágja a következő linket, ezért nem jön be rendesen: "https://www.youtube.com/watch?" kérdőjel utáni rész közvetlenül: "v=MA8a2g6tTp0&feature=emb_logo" ! Aki tudja, hogy kell felrakni ide videót, az tegye fel rendesen. Köszi!