Egyáltalán, elképzelhetetlen lenne nélküled ma a mai magyar színház. Mindannyiunk nevében köszönjünk, hogy velünk maradsz! Örökre” – monologizált ezzel kapcsolatban a Gólem Színház alapítója, végtelenül károsnak gondolva, ha valaki úgy hiszi, hogy nélküle nem működnek a dolgok, mert akkor „nem jó vezető”. Szerinte Vidnyánszky akkor cselekedett volna helyesen, és akkor segítené a színészek gyógyulását, ha vállalta volna a felelősséget, és valóban távozik a színház éléről.
Zamecsnik Péter ügyvéd szerint „a lelketlen, alja képességekkel rendelkező Fidesz–KDNP-képviselőcsoport, amelyik elment Karsai Dániel mellett, és annyit nem mondott, hogy vagy, jobbulást kívánok, együttérzek veled”, viselkedett a legbotrányosabban idén.
„Ők se nem keresztények, se nem demokraták” – mondta.