Kijött Frenk új klipje, íme a Bumeráng
2025. január 19. 19:03
Lemezbemutató: Akvárium Klub – január 25.

Frenk kilencedik albumáról (Isten élt Pesten), a Bumeráng című dal kapott videóklipet. A legtöbb hangszeren ezúttal is Frenk játszik, a lemez társproducere pedig Vastag Gábor „Vasti”.
A klip rendezője Rohonczi Anita, akinek készülő játékfilmjében Frenk játssza az egyik főszerepet Hermányi Mariann partnereként.
Lemezbemutató: Akvárium Klub – január 25.
Összesen 2 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:






