Svájcnak már megint több ész és taktikai érzék jutott, mint az egész EU-nak összesen

2023. március 13. 09:23

A globalista elit zsebében ücsörgő brüsszeli bürokraták nem akarják megérteni!

2023. március 13. 09:23
null
Kötter Tamás
Facebook

„Svájc nem küld saját gyártmányú fegyvert és lőszert Ukrajnának, arra hivatkozva, hogy a katonai segítséggel megszegnék az állam semlegességét. Svájcnak már megint több ész és taktikai érzék jutott, mint az egész EU-nak összesen.

A háborúból ki kell maradni. Tárgyalni kell, nem szankcionálni és fegyvert küldeni. Nem bonyolult, de a globalista elit zsebében ücsörgő brüsszeli bürokraták nem akarják megérteni!”

Nyitókép: Fabrice COFFRINI / AFP 

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 18 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Draco Paladin
2023. március 13. 14:03
Svájc nem akarja szétverni oroszországot. Mi, Európaiak igen. Slava ukraini, BOSSZÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!!!!!!!!
Megtalálta
2023. március 13. 13:15
Svájc lényegében a világ legnagyobb pénzmosodája. Ezért tehetik meg azt, amit megtesznek. Sajnos mi nem vagyunk ebben a helyzetben. Talán egy Osztrák féle kvázi-autonómia (no NATO tagság) beleférne, több aligha, egyelőre.
Csak Igazságot
2023. március 13. 11:55
Kötter te melyik megyéket adnám oda a békéért,mint ahogy megkérdezték a vararacskosdisznodat de nem válaszolt semmit ,pofáztok a békéről de a vezérdisznód a legnagyobb fegyverkezésbe kezdett tankokat drónokat fegyvereket vásárolt növelni akarják a hadsereg létszámát.Putyin patkányod nem nagyon akarja befejezni a háborút,mint mondta növelni kell a hadianyag gyártását hogy eltudják látni ukrajnában harcoló kommunista patkányokat. Ennyi erővel támadjuk még egész Európát hogy visszaszerezük elvett területeinket te szercsétlen. Ötvenhatos forradalomban te biztos a kommunistáknak drukkoltál. Talán te azt szeretnéd ha Kadirovék ide jönnek és azt kiabálnák hogy Allah akbar te barom.
csakirok
2023. március 13. 10:52
Svájchoz nem mernek nyúlni. A svájciak sokat tudnak, és még többet hallgatnak. Ameddig kell és nem tovább. Ha kell kiteregetik a szennyest, de erre még nem volt példa. A náci Németország esetében sem, mind a mai napig.
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!