Osztrák fegyverletétel: a kormány fizet a szíriai menekülteknek, ha hajlandók hazatérni
2015 óta 87 ezer szír állampolgár kapott menekültstátust az osztrák hatóságoktól.
A magyar belpolitikába történő külföldi beavatkozások 2020-ban is a bevándorláspárti ellenzék szerepének erősítését fogják célozni.
„A »fiatalok«, »ismeretlen elkövetők« és »csuklyával és maszkkal eltakart arcú személyek« körülírás minden esetben afrikai származású, migráns hátterű – és az esetek túlnyomó részében iszlám vallású – bűnözőket takar. E durva cselekményeket a szórakozáson kívül a született franciák, fehérek és keresztények elleni gyűlöletük motiválja. A baloldali szavazóimportot célzó migránspárti politika szerint a többségi társadalomtól megkívánt áldozatok elkerülhetetlenek, az együttélés szükséges velejárói. A fényesebb jövő érdekében ezt el kell viselni, és jobb még csak nem is beszélni a valóságban történtekről. A nyilvánosság alakítói minden brutális gyilkosság után elmorzsolnak néhány krokodilkönnyet az ártatlan áldozatért, majd felemelt mutatóujjal hangsúlyozzák, hogy nem szabad megengedni, hogy a »populista«, »szélsőjobboldali« erők instrumentalizálják az elkövetők származását. Aki mégis feszegetné ezt a kérdést, az elhallgattatják, aztán megy minden tovább, ahogy eddig.
Nem csoda tehát, hogy a bevándorlás-ellenes politikát folytató magyar kormányzat szálka a nyugat-európai baloldali kormányzatok és az általuk dominált nemzetközi szervezetek szemében. A közbiztonság totális megszűnését végigélő francia, német és angol választók számára ugyanis olyan mintát mutat fel, amelyben a polgárok élete és vagyona biztonságban van, szabadon kiléphetnek a közterekre, és szabadon véleményt nyilváníthatnak az őket érintő ügyekről. Ez a minta a növekvő demokratikus deficittel küzdő globális hatalmi erők számára már léténél fogva veszélyt jelent. Ezért ne legyenek kétségeink, 2020-ban is meg fognak tenni mindent a megszüntetése érdekében. A számukra megnyugtató megoldás a jelenlegi ellenzék hatalomra juttatása lenne, hiszen ennek főszereplői megszüntetnék a határzárat, és az újabb fenyegető migrációs hullám beindulásának idejére védtelenné tennék az országot. Lehet, hogy ettől kezdve egy évtized is eltelne addig, amíg a fenti hírösszefoglalóban olvasható események valóban magyar városokban zajlanak le, de a trend egyértelműsége láttán a nyugati választók is kénytelenek lennének belenyugodni az elkerülhetetlenbe.
A magyar belpolitikába történő külföldi beavatkozások ezért 2020-ban is a bevándorláspárti ellenzék helyzetének és véleményformáló szerepének erősítését fogják célozni. A magyar emberek viszont 2020-ban is élvezhetik azt a biztonságot és növekvő anyagi jólétet, amit a közép-európai geopolitikai helyzetünket szem előtt tartó és nemzeti célokat követő kormányzás biztosít. 2020 nagy kérdése, hogy a külföldről támogatott ellenzéki véleményformálók milyen eszközöket fognak bevetni, hogy a saját érdekeik ellenében meggyőzzék őket a multikulturalizmus áldásairól.”