Karanténszökevényeket fogott a holland rendőrség

2021. november 29. 11:34

Elszöktek a hotelből a karanténba került turisták, a rendőrök a repülőn vették őket őrizetbe.

2021. november 29. 11:34
null

A holland rendőrség közleménye szerint elfogtak egy párt, akik elszöktek a karanténból, amelyet egy hotelben kellett volna letölteniük. A karanténszökevényeket egy Spanyolországba induló repülőgépen vették őrizetbe.

Hollandiában azután vezettek be szigorításokat, hogy két járat is érkezett a közelmúltban Dél-Afrikából Amszterdamba. Az omikron-variáns veszélye miatt az utasoknak karanténba kellett vonulniuk, a csoportból 61 főnek lett pozitív a koronavírus-tesztje. A rendőrség nem közölte, hogy a fentebb említett pár is tagja volt-e ennek a csoportnak. 

A BBC szerint a spanyol férfit és a portugál nőt a holland karanténszabályok megszegése miatt vonhatják felelősségre. 

Nyitóképen: Nicolas Economou / NurPhoto / AFP. Illusztráció.

Összesen 28 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
fideszes2022
2021. november 29. 16:24
Igazuk van, én is ott játszom ki a korlátozásokat, ahol tudom.
22-es csapdája
2021. november 29. 12:01
Elsőre kotonszökevényeket olvastam, mondom: milyen bevállalós címválasztás, ezért fejek fognak hullani. De nem.
Rugo
2021. november 29. 11:48
Halára ítélni, helyben agyonlőni őket!:)
nick89
2021. november 29. 11:48
Uniós pénzeket lopó bűnszervezetekre csapott le a magyar rendőrség. Áááááááááááá! Csak vicc volt.
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!