Na, de ki nevelte ki ezt a tömeget? Az bizony a deepstate ügynökmédia volt, amelynek 16, sőt tulajdonképpen 28 éve arról szól a világ, hogy O1G. Ők idomították be ezt a tömeget arra, hogy aki azt hirdeti, hogy legyőzi Orbánt, az akár egy családverő, bárkit és bármit simán eláruló, a saját gyerekeit maga elé rántó, pszichopata hazug szar is lehet, teljesen mindegy nekik.
Most pedig, amikor már ez a megbízásra működő ügynökmédia is sokallja a hazudozást, és megpróbálja szóvá tenni, akkor beleütközik a saját frankensteinjébe. Megérdemlik egymást. Jó vergődést, nyomorultak!”
Nyitókép: Facebook