Bevallotta a tiszás képviselő: úgy táncolnak, ahogy Weber fütyül, mert saját álláspontjuk az bizony nincs
A tiszás EP-képviselő szerint a saját családjuknak érzik a háború-, migráció- és LMBTQ-párti Néppártot.
Akik meg akarják buktatni Orbán Viktort, azok előbb-utóbb egymásra találnak, és úgy tűnik, a gyümölcsöző együttműködésért cserébe nem nagy ár egy kis hazaárulás.
Nyitókép: Purger Tamás / Magyar Nemzet
„Brüsszel helytartóként működő kormányt szeretne Budapesten a néppárthoz tartozó Tisza Párttal. Így foglalta össze a nyilvánvalót Orbán Viktor szokásos péntek reggeli rádióinterjújában. A már korábban is tapasztalt jogszerűtlen és erőszakos beavatkozást a magyar belpolitikába ma már nem is tagadják, sőt kérkedve kürtölik világgá az Orbán-fóbiás és magyargyűlölő erők alantas szándékaikat. Manfred Weber kidagadó nyaki erekkel hörgi a mikrofonba, hogy ő a hetes cikkellyel nemcsak a kormány, hanem Magyarország ellen szavazott, majd kicsit később Magyar Pétert nevezi meg a jövő emberének.
Suhanc módjára üzengetnek a magyar kormányfőnek, hogy ideje mennie, amire az egyetlen helyes válasz, hogy csak ön után, Weber úr. Ám a leglényegesebb fejlemény, hogy ismét találtak honfitársaink között olyanokat, akik hajlandók kiszolgálni ezt a nyílt agressziót. A brüsszelita magyarok pénzért és a hatalomért bármire képesek, amire kényszerítik vagy utasítják őket.
Tarr Zoltán kiugrott református lelkész lelkes beszámolójából kiderült, hogy európai parlamenti képviselőként úgy érzi, tékozló bolyongása végén végre hazatalált a néppárt kebelén. Szinte olyan neki Weberék testmeleg közelsége, mint egy szerelmi kapcsolat, amelyből egy boldog család sarjadzik.
Ezt is ajánljuk a témában
A tiszás EP-képviselő szerint a saját családjuknak érzik a háború-, migráció- és LMBTQ-párti Néppártot.
Van persze néhány apró zavaró körülmény, nincs például alapvető kérdésekben saját kidolgozott álláspontjuk, de sebaj, újdonsült szerelmük felajánlotta a sajátját minden lényeges témában, úgyhogy boldogan teszik magukévá, és félelem nélkül támaszkodnak a néppárti álláspontra, miközben ezt a viselkedést egyfajta kötelességnek is gondolják.”