Kikaptak a döntőben Babosék Wimbledonban

2014. július 05. 18:00

Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovics kikapott a női páros fináléjában a wimbledoni teniszbajnokságon.

Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovics kikapott a női páros fináléjában a wimbledoni teniszbajnokságon. A döntőt az idei Australian Openen győztes, a Roland Garroson pedig döntős, második helyen kiemelt Sara Errani, Robert Vinci olasz duó nyerte 6:1, 6:3-ra. A mérkőzés 55 percig tartott.

Legutóbb 1986-ban játszhatott magyar játékos Grand Slam-tornán döntőt, akkor Temesvári Andrea Martina Navratilovával diadalmaskodott Párizsban, a francia nyílt bajnokságon.