Hallod, itt a dühös, rendszerváltó generáció!

2023. június 01. 21:03

És csodálkoznak, hogy ez pár száz embernél többet soha nem érdekel.

2023. június 01. 21:03
null
Trombitás Kristóf
Facebook

„Hallod, itt a dühös, rendszerváltó generáció! nóRa meg a többi balos kampányszervezet, kiegészülve a legsikertelenebb balos politikusokkal tüntetést szerveznek, aminek a petícióját az adatokkal bűvészkedő, Bajnai Gordon-féle Datadat dolgozza fel.

És csodálkoznak, hogy ez pár száz embernél többet soha nem érdekel.

Ezek ennyit tudnak. Elvan a gyerek, ha játszik és tényleg csak röhögni lehetne rajta, amennyiben ugyanezek az arcok ne ugyanilyen lendülettel nyomnák a legocsmányabb háborúpárti uszítást.”

Nyitókép: Facebook

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 105 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
masikhozzaszolo
2023. június 02. 18:23
- Mit csinálsz délután? - Megyek az énekkarba. - És ott mit csináltok? - Iszunk és kártyázunk. - És mikor énekeltek? - Hazafele jövet.
Je suis gázvezeték
2023. június 02. 15:55
Én azért legalábbis gyanakodni kezdenék, ha a csoportnál, amihez tartozom, nagyságrenddel nagyobb lenne az azon röhögők száma.
kiss.istvan770
2023. június 02. 14:46
Nem árt tudni: A két pedagógus szakszervezet létszáma folyamatosan csökken, már összesen csak 6%. Ez az anarcho-kommunista 6% és a külföldről fizetett és irányított "ellenzéki" pártok uszítják a diákok megvezethető, iskolakerülő 1-2%-át. A tanárok normális 94%-a nem tanítana, hanem tanít, azaz dolgozik. Ha az anarchista provokátorokat kirúgnák, akkor a pedagógus létszámcsökkenés ellenére javulna az oktatás színvonala! Ideje lenne, hogy a pedagógusok normális 94%-a létrehozzon egy tárgyalóképes érdekképviseletet, akik a nép döntő többsége által választott kormánnyal együttműködve javíthatnák az oktatás színvonalát!
Palatin
2023. június 02. 14:25
Ha valaki 20-25 alatti, akkor hülye, ha ma nem akar kormányt váltani. Viszont, ha valaki 20-25 év feletti, az hülye, ha ma kormányt akar váltani.
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!