A tervek szerint megszüntetik és megelőzik a sebességkorlátozásokat, javítják a váltók, a biztosítóberendezések és a felsővezeték-hálózat állapotát.
A pályán sín-, betonalj- és talpfacserét végeznek, pótolják a zúzottkövet, ágyazatrostálást és -cserét hajtanak végre, valamint váltó- és vágányszabályozási munkákat is elvégeznek. Két peron végén összesen mintegy 1500 négyzetméteren aszfaltoznak. Emellett átvizsgálják a felsővezeték-hálózat egy részét, az alagutat és a támfalat, kivágják a közlekedésre veszélyes fákat, valamint nagytakarítást tartanak az utasterekben, lépcsőkön, peronokon és perontetőkön.
A beruházás mintegy 150 millió forintba kerül, amelyet a vasúttársaság saját forrásból finanszíroz.