A cikkből az is kiderült, hogy Kocsisnak a Ludas-szerzőkhöz „egy határozott kérése volt:
a leadott anyagok maradjanak a jó ízlés határán belül, mivel senkit sem szeretnének indokolatlanul megbántani”.
„Humorizálni persze lehet. Én is örülnék neki, ha valaki egyszer parodizálna engem. Biztosan nem sértődnék meg, de akkor igen, ha valaki a becsületembe gázolna – mondja a kiadó, hozzátéve, ebben a mai, rendkívül megosztott társadalomban ez a havilap inkább összehozni akar, mint szétszakítani” – tette hozzá a kiadó.