Leugrott egy nő a veszprémi völgyhídról

2022. szeptember 12. 12:48

Az áldozaton már nem lehetett segíteni, a helyszínen életét vesztette.

2022. szeptember 12. 12:48
null

A mélybe vetette magát egy 47 éves nádasdladányi nő a veszprémi völgyhídról vasárnap délután – írta a vehir.hu.

A rendőrség információi szerint több bejelentés érkezett hozzájuk, miszerint egy nő kapaszkodik a viadukt korlátjába, mire több mentőegység és a rendőrség is a helyszínre sietett, ám addigra az áldozat már leugrott a hídról.

Az áldozaton nem lehetett segíteni, a helyszínen életét vesztette – számolt be a portál.

Ha segítség kell
Ha Ön is úgy érzi, segítségre lenne szüksége, tárcsázza a krízishelyzetben lévők részére rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123 telefonszámot, akár mobiltelefonról is!

Ha Ön is úgy érzi, segítségre lenne szüksége, tárcsázza a krízishelyzetben lévők részére rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123 telefonszámot, akár mobiltelefonról is!

Nyitóképen Ikarus busz halad át a veszprémi völgyhídon. Fotó: MTI/Fotó: Máthé Zoltán

Összesen 139 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
erdei nyezega
2022. szeptember 12. 20:19
úgy hallottam drogos volt......csak szabad akart lenni...mint a madár.....
simonvitéz
2022. szeptember 12. 17:18
Isten nyugosztalja. Egy gond van: az öngyilkos a túlvilágon arra ítéltetik, hogy többször is átélje az öngyilkosságát.
Ebihal
2022. szeptember 12. 14:44
Nagyon szep hid. Sajnos a hidak vonzzak a szuicidokat. Meg is ertem, nem a lakast koszolja ossze az ember, es dramai. Azonkivul kicsi az eselye, hogy megmentik, es roncskent kell leeldegelje a maradek napjait. De akkor is nagyon rossz otlet.
Gyugyesz
2022. szeptember 12. 14:17
Ne hagyjuk, hogy más országok lehagyjanak azokban a dolgokban, amikben MI vagyunk a legjobbak! Az öngyilkosság, depresszió, alkoholizmus igenis hungarikum! GERONIMOOOOOOOOO...
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!