„Felhévizy Félix nagyon szereti a zenét. Főként a rockzenét kedveli, de minden jó és kellemes muzsikát meghallgat. Nem zárkózik el a modern, divatos slágerektől sem, de azért inkább a régi zenék a kedvencei.
Ezért örömteli pillanat volt, amikor hétfő délelőtt zenészlegendák avatták fel a Magyar Zene Háza új programhelyszínét, a Nekünk írták a dalt! időszaki kiállítás klubterét. Horn Márton, a Magyar Zene Háza intézményigazgatója, a Nekünk írták a dalt! társkurátora úgy fogalmazott a kiállításról, hogy kurátortársával, Jávorszky Béla Szilárd rocktörténésszel olyan tárlatot szerettek volna létrehozni, amely egyszerre szól a fiataloknak és azoknak is, akik ezt az időszakot átélték. Mint mondta, a kiállítás 1957-től indul és a magyar könnyűzenében is alapvető változásokat hozó rendszerváltozás időszakáig tart. Félix mindenképpen meg fogja majd nézni az izgalmasnak ígérkező tárlatot.
Olyan kiválóságok vettek részt a megnyitón, mint Bródy János, Deák Bill Gyula, Demjén Ferenc, Frenreisz Károly, Grandpierre Atilla, Horváth Károly Charlie, Kovács Kati, Környei Attila, Müller Péter Sziámi, Németh Alajos, Pajor Tamás, Schuster Lóránt, Szikora Róbert és Szörényi Levente. A klubtérben vetített képek segítségével idézték fel a művészek a múltat, jó hangulatú sztorizgatós esemény volt. A hírlapíró is nagyon szereti hallgatni a régi nagy zenészek szenzációs történeteit, mert ezek az anekdoták mind-mind közelebb hozzák a régi időket, igazi zenetörténeti ritkaságok. Sajnos ez a szép nap sem telhetett el politikai felhangok nélkül.
Az Index megkérdezte a megnyitón megjelent Bródy Jánost a kiállításról, aki pár dicsérő mondatot mondott magáról a tárlatról, majd ismét kimutatta a foga fehérjét:
»Maga a lázadás nagyon sokáig a siker előfeltétele lett. A legtöbb zenekar törekedett valamilyen lázadó hangvételre. Ma nem így van. A legtöbb zenekarnak azt tanácsolja a menedzser és a környezet, hogy ne lázadjon, ne tegyen politikai gesztusokat, tartsa magát távol a kritikai megnyilvánulástól, mert akkor kapja meg a legtöbb támogatást. Akkor fogják a rádióban játszani, akkor lesznek koncertjeik, ha a jelenleg uralkodó hatalmi rendszernek nincs kifogása ellene. (…) Egy régi riportban egyszer azt mondtam, hogy egy ideig tiltották a műfajt, most már tűrik, de nagyon félek attól a kortól, mikor támogatni fogják.«