Szijjártó bejelentette az örömhírt, hogy végre szabadon lehet utazni a Maldív-szigetekre!

2021. november 28. 19:24

500 forintos kenyér- és benzinár mellett erre nyilván magyarok tömegei készülnek most.

2021. november 28. 19:24
null
Szabó Tímea
Facebook

„Szijjártó bejelentette az örömhírt, hogy vakcinaigazolvánnyal végre szabadon lehet utazni a Maldív-szigetekre! 500 forintos kenyér- és benzinár mellett erre nyilván magyarok tömegei készülnek most. Nem baj, miniszter úr, ön meg a tolvaj sleppjük legalább luxusutazgathatnak megint!”

Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 143 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
akiaki
2021. november 29. 23:06
kár ezért a nőért, a suliban éppen keresnek konyhásnőt, de nem tudják felvenni sajnos!
Burmin
2021. november 29. 20:49
Ne kotorássz Timike más bukszájában. Bezzeg van ki a tengerből lovagol ki és prüsszög a szegénységről. Agyatlan némber !
amca
2021. november 29. 16:54
Soh anem értettem az inkviziciót. Ránézek erre a genderre ,erre a frigid coldsteinre,akkor már értem.
Nuttika
2021. november 29. 16:29
Aztán te visongó boszorkány, mennyi a fényes nyugaton a kenyér és a benzin ára?
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!