Lebuktatták, milyen trükkökkel kelti azt a látszatot Magyar Péter, hogy rengeteg követője van

A látszat csal.

Magyar Péter lehet az új Chuck Norris, aki 30 millió magyart szólít meg egy alig 10 milliós lélekszámú országban.
Ez volt az a mondat, amivel Ceglédi Zoltán Magyar Péter kétes körülmények között szárba szökő népszerűségét kommentálta:
A sikerrel nem lehet vitázni: van olyan videója Magyar Péternek, amit már harmincmilliónál is több magyar nézett meg.
És valóban: egy körülbelül 9,5 milliós lakosságú országban valóban ember- és természetfeletti teljesítmény lenne 30 milliónál több embert a képernyő elé ültetni.
Ceglédi ezzel nyilván arra célzott, hogy a Tisza-vezér egyik videója enyhén szólva gyanúsan sok megtekintést gyűjtött be pár nap alatt. Magyar Péter varázstrükkjeinek hátteréről ebben a cikkünkben írtunk bővebben.
Ezt is ajánljuk a témában
A látszat csal.
Nyitókép: Képernyőfotó
***
Ezt is ajánljuk a témában
Az igazi rendszerváltó fizet, mint a katonatiszt, ha ezzel segíthet egy munkaidőben kenuzgató exnerest! Francesca Rivafinoli írása.