Fábián

2023. július 30. 19:17

Elmész te a picsába, a festett hajaddal meg a tenyérbemászó pofáddal együtt!

2023. július 30. 19:17
null
Bayer Zsolt
Bádog blog

„Ez a festett, kikiricssárga hajú fasz ott ült végig azon a bizonyos tusványosi beszélgetésen. Persze lekuporodva, kvázi elbújva, de ott volt. És pontosan tudja, nem én mondtam, amit most, a külügyminiszterrel »interjúzva« nekem tulajdonít.

És senki egyetlen pillanatig ne gondolja, hogy hibázik, ó, dehogy! Csak ha a külügyminiszternek azt hazudja, hogy én mondtam, amit nem mondtam, akkor őt nehezebb helyzetbe hozza, lévén mégis csak egyike volnék az alapítóknak. Úgyhogy hazudik, aljas és becstelen módon, aztán utólag odabiggyeszt egy bocsánatkérést.

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Brüsszel utolsó órái: „Nem fogják ingyen adni, hogy eltakarodjanak!”

Brüsszel utolsó órái: „Nem fogják ingyen adni, hogy eltakarodjanak!”
Tovább a cikkhezchevron

Elmész te a picsába, Fábián, a festett hajaddal meg a tenyérbemászó pofáddal együtt.”

Nyitókép: Képernyőfotó

 

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 83 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
B_kanya
2023. július 31. 14:37
" tartarosszblog 2023. július 31. 12:55 Az ilyen figurákat, mint ez a Fábián - ha kell a taknyukon és a vérükön kell kirángatni onnan Tusványosról." Azt talán nem, de kameravégre kapni és szépen szembesíteni a gondosan vezetett bűnlajstromával.
Válasz erre
3
0
B_kanya
2023. július 31. 11:59
"salamonhiihii-2 2023. július 31. 08:10 a tanulók tiltakoztak az órák közti szünetben, miután a 11 éves gyerekek közt két transznemű is volt (felteszem, ezért adták őket magániskolába)." Rögzítsük, hogy a legkreténebb czippelferi szerint IS nemátalakítást végeznek 11 éveseken.
Válasz erre
1
0
balbako_
2023. július 31. 10:27
Ez a baloldali stratégia és taktika. Csak ilyen aljas patkányok kellenek hozzá, mint ez a buzi kölyök.
Válasz erre
12
1
nyugalom
2023. július 31. 09:21
Ki ez papagaj? Amolyam momós-féle barom!
Válasz erre
10
1
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!