10 milliónál megálljt parancsolnának! Mindent eldöntő népszavazás következik

Nagyon szoros végeredmény várható Svájcban.

Az orosz forrásokból származó felvételek szerint az ukránok újabb NASAMS-légvédelmi rakétarendszert veszítettek el.

Nyitókép: Képkocka/X-videó
„Független, a háborús veszteségekkel foglalkozó források is megerősítették, hogy nagy valószínűséggel NASAMS látható” azokon a videófelvételeken, amelyeket a LostArmour orosz OSINT-csatorna tette közzé – írta meg szombaton a Portfolio. A lap szerint ugyanakkor „más források szerint a felvételen egy H-35-ös orosz rakéta becsapódása látható”.
Az említett videókat itt tekintheti meg:
***
Kapcsolódó cikkek a Háború Ukrajnában aktában.

Ha nem megy önként, megy kényszerrel.


Ukrajna információi szerint az orosz hadsereg egy kiterjedt támadás előkészítésén dolgozik.


Egy léggömbről indítanák a fegyvert, 18 kilométer magasból.
