„A miniszterelnöktől nem várunk igazából semmit” – Orbán Viktor ismét megszólalt a Szőlő utcai botrányról (VIDEÓ)

A volt kormányfő a Hír Tv-nek adott exkluzív interjút.

Kemény napja lehetett a miniszterelnöknek.

„Orbán szotyizik, Schmitt Pál néz. Közben a szurkolók a kispestiek rigmusával gúnyolódnak (akik úgy érzik, Puskás Öcsi legendáját a felcsútiak ellopták tőlük)...Kemény napja lehetett a miniszterelnöknek, aki a »Kolbász hadművelet« keretében a délelőttöt az unokákkal kolbász-, sonka- és szalonnavásárlással töltötte...”
Nyitókép: Facebook-videó