A Pride-zászlók helyére kitűzött magyar nemzeti lobogót is a Dunába dobták az Erzsébet hídról

Szabálysértési eljárást indított az V. Kerületi rendőrkapitányság.

A Kossuth- és Jászai Mari-díjas magyar színművész betegségével kapcsoaltban elmondta, hogy mindenhez pozitívan kell állni.

Az ATV Heti napló című műsorába készült egy riport a prosztatarákkal küzdő Reviczky Gáborral.
A Kossuth- és Jászai Mari-díjas magyar színművész betegségével kapcsoaltban elmondta, hogy mindenhez pozitívan kell állni, és az is előfordul, hogy önmaguktól meggyógyulnak az emberek a pozitív gondolkodás miatt. Ha fél valaki és foglalkozik a betegségével, az nem fog meggyógyulni.
Politikai kérdésekben is megszólalt, rátérve arra, hogy a színész több mint tíz évvel ezelőtt vehetett át Kossuth-díjat. Az ATV riporterének kérdésére válaszolva azt mondja,
***
Nyitókép: Mandiner / Ficsor Márton