Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

Innen nézve végre érthetővé vált, miért emelt szót az ellenzék a dráguló iPhone-ok ellen.

„Eddig úgy volt, hogy a lusta, inaktív fotelforradalmárok miatt nem bukik meg Orbán Viktor.
A párbeszédes politikus azonban most változtatott az alapelven, és kinyilatkoztatta: »Eleged volt az embertelen kormányzásból? Otthonról a telefonoddal is segítheted a kormányváltást.«
Innen nézve végre érthetővé vált, miért emelt szót az ellenzék a dráguló iPhoneok ellen.”
Fotó: Földházi Árpád