Joe Biden felébredt: úgy odaszólt Trumpnak, ahogy már nagyon rég nem tette

2026. június 28. 16:01

Erős jelenetek.

2026. június 28. 16:01
null

Visszatért Joe Biden, és rögtön keményen odaszólt Donald Trumpnak. A CNN közlése szerint az exelnök egy marylandi demokrata adománygyűjtő rendezvényen tűnt fel, ahol hosszan kritizálta az USA jelenlegi vezetőkét, egyebek közt hiúnak és korruptnak nevezve őt. Majd egyszer csak kibukott belőle:

„Micsoda lúzer!”

Ez a beszéd minden bizonnyal Biden egyik legsúlyosabb, Trumpot érintő megszólalása volt azt követően, hogy elhagyta a Fehér Házat.

(Nyitókép: ANDREW CABALLERO-REYNOLDS / AFP)

 

Összesen 17 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
angie1
2026. június 28. 17:15
Feltámasztották a debilt egy mondat erejéig?! Vicces ez az egész, miután 4 éven keresztül az éteri világban lévő szellemekkel fogott kezett állandóan és azt sem tudta, hogy merre van az arra! Ehhez képest Trump simán kihasználhatta volna a helyzetet a kampány során, amikor Biden alig bírt megszólalni és nagyon kínos volt a helyzet, de mégis úriember módjára viselkedett és átsiklott azon, hogy egy rotty ember áll vele szemben. Ez akkor egy igen erős gesztus volt.
Válasz erre
0
0
Hobby024
2026. június 28. 17:11 Szerkesztve
Canadian Neked tényleg az agyadra ment a meleg. Hol van itt szó baloldalról, vagy jobbról. Itt egy elmebetegről van szó, aki tönkretette a saját pártját, lerombolta az USA nimbuszát. Többezer milliárdos kárt okozott a térségben. Szavahihetetlen, hazudozó lett az USA első embere. Bidé legalább végigaludta az elnökségét, de ez rombolt, pusztított, ahol tudott. Többek között szöget vert Orbán és a Patrióták koporsójába, amikor budapesti békecsúcsról beszélt, és hitegette Orbánt, hogy a választási kampányban BP.-re jön. Belerángatta Orbánt egy háborús bűnös társaságában egy mindenki által röhejes gittegyletbe, a Béketanácsba, ahol szerintem rajta és a kancsófülűn kívül már senki sincs, Egy büdös hazudozó pojáca, aki teljesen kiírta magát a diplomáciából.
Válasz erre
1
0
Eldorado
2026. június 28. 17:04
Meglepőnek tűnik, de Biden az eszkaláció tekintetében visszafogottabb volt, mint Trump. Bidennek valóban vörös vonalat jelentett Oroszország mélységi területeinek támadása. Biden alatt volt HIMARS és az ATACMS, amik csak az orosz határmentét tudták támadni. Trumpék viszont a bajor Wiesbadenből irányítják a NATO műholdas célravezetéseit az orosz mélységi területek ellen. Biden ezt soha nem lépte volna meg, Trump meglépte...
Válasz erre
0
0
Canadian
2026. június 28. 16:58
Érdekes, hogy a baloldaliak mind a saját mocskukat vetítik ki másra, aztán megtámadják és kifigurázzák. Mintha éreznék, hogy valami nincs rendben velük, ezért így kerülik meg.
Válasz erre
1
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!