Orbán budira is golyóálló mellényben megy

2021. december 13. 09:43

Ha nem nyernek, polgárháborút robbantanak ki.

2021. december 13. 09:43
null

„Orbán budira is golyóálló mellényben megy, a karmelita abalaki belőhetetlenek, a konvojával mindig utazik egy orvos, hogy legyen, aki megmenti, ha netán felrobbantják. De ez semmi, mert a diktárokok paranoiája annyiara elhatalmasodott a beteg agyán, hogy kiderült: még a Bajszos Szar testőrségét is lehallgatták a Pegasussal.

Tisztára Sztálin baszki. Valaki egy percig is komolyan gondolja, hogy csak úgy átadja a hatalmat, ha elveszítik a választást? Mindent meg fognak tenni, hogy nyerjenek, mindent. Ha nem nyernek, akkor meg polgárháborút robbantanak ki.”

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Eltaktikázta magát Zelenszkij: még Von der Leyen is elfordulhat az ukrán elnöktől

Eltaktikázta magát Zelenszkij: még Von der Leyen is elfordulhat az ukrán elnöktől
Tovább a cikkhezchevron

Fotó: Facebook

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Kritikus a helyzet a magyar-ukrán kapcsolatokban: Zelenszkij bizonyítani akart Orbán megfenyegetésével

Kritikus a helyzet a magyar-ukrán kapcsolatokban: Zelenszkij bizonyítani akart Orbán megfenyegetésével
Tovább a cikkhezchevron

Összesen 172 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Királyfi
2021. december 15. 09:39
Retkes buzi!
Válasz erre
0
0
Puffin75
2021. december 14. 16:10
Ki ez a szánalmas véleményformáló? Direkt nem cikkírót írtam.
Válasz erre
0
1
-Zsolt-
2021. december 14. 12:04
Tudod, hogy a náci megszállás elől 1939-ben Magyarországra menekült lengyel zsidók gyerekeivel mi történt? Magyarország idegenrendészeti eljárásnak minősítve a szüleikkel együtt kiutasította őket, és Kamenyec-podolszkijban végezte mind. Tömegsírban. De zsidó gyerekeknek nem járt a golyó. Az anyák tartották őket a karjaikban a tömegsír szélén, ők kaptak egy tarkólövést, így estek bele a gödörbe. Aztán egy réteg föld, és folyt. köv. A háború után a nácik a tárgyalásokon elmondták: már csak a földet lehetett látni, de még hallották a kisgyerekek nyöszörgését a föld alól. Karácsony Gergely választási ígérete volt a Szabadság-téri történelemhamisító emlékmű eltakarítása, amit a Fidesz az éj leple alatt sunyiban húzott fel, meggyalázva több százezer áldozat emlékét. Az emlékmű még mindig áll. Az iskolákban ezekről a rémtettekről egy szó sem esik. Szembe kellene néznünk a történelmünkkel, hogy a gyerekeitek ne kövessék el azt a bűnt, amit a nagyszüleitek... Ha már annyira szeretitek H.G-t
Válasz erre
1
0
Csakislovacska
2021. december 14. 09:02
Zeró tolerancia a buzik irányába,nincs helyük a közbeszédben! Kussolj buzi!!
Válasz erre
1
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!