Halaszthatják a Brexitet, de akkor a britek is szavaznak májusban

2019. április 09. 20:22

A kilépés halasztásának feltétele, hogy a szigetország részt vegyen a május végi európai parlamenti választásokon.

2019. április 09. 20:22

Bizonyos feltételek mellett az Európai Unió készen áll további halasztást biztosítani az Egyesült Királyságnak a kiválás határidejére – közölték kedden brüsszeli diplomáciai források.

A szerdai rendkívüli Brexit-ügyi EU-csúcstalálkozó zárónyilatkozatának tervezete értelmében a hosszabbításnak feltétele, hogy a szigetország részt vegyen a május végi európai parlamenti választásokon, amennyiben a londoni törvényhozás addig sem hagyja jóvá a kiválás feltételeit rögzítő szerződést.

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

A legerősebb bizonyíték: ezért nyilvánvalóan „tévedés” a Medián 23 százalékos Tisza-előnye

A legerősebb bizonyíték: ezért nyilvánvalóan „tévedés” a Medián 23 százalékos Tisza-előnye
Tovább a cikkhezchevron

Ha nem sikerül a ratifikáció, és a választáson sem vesz részt az Egyesült Királyság, akkor június 1-jén automatikusan megszűnne a brit EU-tagság – ismertették az illetékesek a bennmaradó tagállamok képviselőinek kedd esti előkészítő ülésén elfogadott dokumentumot.

(MTI)

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Ott vannak az ukránok a Tiszában, a Tisza eltörölné a védett benzinárat – itt az új Mesterterv

Ott vannak az ukránok a Tiszában, a Tisza eltörölné a védett benzinárat – itt az új Mesterterv
Tovább a cikkhezchevron

Összesen 35 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
atila68
2019. április 23. 11:30
Édes faxom, tizenéves koromban a csajok nem kellették magukat ilyen szánalmas módon....
Válasz erre
0
0
Dénia
2019. április 10. 06:50
Ez már tényleg nevetséges.
Válasz erre
3
0
Vadakat terelő juhász
2019. április 09. 22:33
Az EP választáson hatalmasat fognak bukni a bevándorláspártiak. Ez sem jött be Orbán Viktornak. Netanjahu is bukni fog, az sem jött be Orbán Viktornak. 2019 Orbán Viktor fekete éve lesz.
Válasz erre
1
8
Csigorin
2019. április 09. 21:57
Nem olyan rossz az nekunk ha ok is szavaznak
Válasz erre
6
2
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!