Elolvastuk Gyurcsány könyvét, hogy Önnek már ne kelljen!
Krimit írt a volt miniszterelnök, van benne egy Ferenc néven felszentelt homoszexuális, kiugrott, véres kezű pap, és még sok más ínyencség.
Gyurcsány Ferenc a tőle megszokott visszafogottsággal reagált szövetségese, Simon Gábor dugipénzére.
„Gyurcsány Ferenc a tőle megszokott visszafogottsággal reagált szövetségese, Simon Gábor dugipénzére. Természetesen Orbán jutott erről is az eszébe, szerinte a kormányfő vagyoni helyzete átláthatatlan. Szerencsére a posztkomcsi milliárdos »törvényesen és tisztességesen« boldogult, azaz szerezte vagyonát. Kár, hogy a balos lapok és értelmiség is többször kétségbe vonta ezt. Átlátható ügyek sora következik, kifogástalan erkölcsök a kilencvenes évek Magyarországán.
KISZ KB-s budai tanácsi lakásból öröklakás
»A Gyurcsány birodalom születése egy 11 millió forintos mecseki ház eladásához köthető. (A történethez tartozik, hogy ezzel a tranzakcióval a Gyurcsány-család nem maradt „fedél” nélkül, ugyanis Gyurcsány Ferenc még a KISZ KB titkáraként hozzájutott egy értékes budai tanácsi lakáshoz, melyet természetesen nem adott le, hanem öröklakásra cserélt, miután a politikai pályát időlegesen odahagyta.) Az ebből származó bevétel képezte a 10 millió forintos jegyzett tőkével indult, 1992. novemberében megalakult Altus Befektetési és Vagyonkezelő Rt. alapját.« (A Figyelő cikke: Kamatozó kapcsolatok 2006.02.07. )
Apró-villa: áron aluli tulajdonszerzés
»Az épület 1992-ben a II. kerületi Önkormányzat tulajdonába ment át, 1995 februárjában viszont (leszámítva két garázst ami továbbra is önkormányzati tulajdonban maradt) eladták korábbi bérlőiknek, az Apró-család tagjainak illetve Jahner-Bakos Mihálynénak – a kor gyakorlatának megfelelően áron alul: a kevesebb mint 9 millió forintért vett 159 négyzetméteres lakás tulajdonjogát nem sokkal később a Fittelina Kft. szerezte meg kétszer annyiért. Nem elhanyagolható különbség továbbá, hogy az első vételár esetében csupán 10%-ot kellett készpénzben fizetni, a maradék összeget pedig 25 év alatt törleszthette a vevő. Hozzá kell tenni azonban hogy ezek a feltételek nem ennek a villának tulajdonosaira voltak szabva: a rendszerváltás után azok, akik korábban jobb állami ingatlanok bérlői voltak, minden esetben ilyen kedvező feltételeket kaptak.« (Ungváry Krisztián Budapest a diktatúrák árnyékéban, a Szemlőhegy utca 42. története)”