Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

Mi ezért fogunk dolgozni.

„Soha ne hagyjuk, hogy az aktuális hatalom határozza meg, mit jelent magyarnak lenni, hogyan kell ünnepelni, vagy épp kire kell szavazni ahhoz, hogy valaki »igazán« magyar legyen. Soha ne hagyjuk, hogy akár csak egyetlen honfitársunktól elvegyék közös nemzeti szimbólumainkat, a közös ünneplés örömét.
Sem most, sem Orbán Viktor bukása után. Építsünk egy olyan országot, ahol fideszes, jobbikos, DK-s, momentumos, MSZP-s, Párbeszédes, LMP-s, kutyapártos és bárki más együtt ünnepelheti az államalapítást. Ma pedig koncentráljunk arra, ami összeköt minket – ne arra, ami elválaszt.
Éljen még sokáig Magyarország, szabadon. Mi ezért fogunk dolgozni.”
Fotó: Facebook