Vb-2018: Kolumbia-Anglia 1-1, hosszabbítás következik

2018. július 03. 22:03

A rendes játékidő után 1-1-re áll Kolumbia és Anglia nyolcaddöntője a labdarúgó-világbajnokságon, Moszkvában, így hosszabbítás következik.

Anglia a meccs kétharmadánál rúgott 11-est, amire már a 90. perc után válaszolt góllal Kolumbia.

(MTI)

Összesen 6 komment

Gregorius
2018. július 03. 23:04
Kegyetlen küzdelem volt, amiből hajszállal Anglia jött ki jobban. Nem bántam meg, hogy megnéztem! A délutániba csak belekukkantottam, nem kötött le, de ezt követni kellett.
zakar zoltán béla
2018. július 03. 23:00
A csürhe, söpredék Kolumbia kiesett! A bírónak az 1. 70 perc után legalább 1-2 kolumbiait ki krllett volna állítania! Megijedt saját magától, s e barbároktól. De Isten néha nem csak az ajtóig megy, hanem belép a szobába is! S hosszú távon mindig OTT van! hajrá Anglia!!!
C.Dömötör
2018. július 03. 22:59
A hétvégén doktoravatás, nem láttam semmit. Világos, hogy akkor voltak a jobb meccsek. A mai nap egy büntetés volt minden foci kedvelőnek. Két ilyen unalmas mérkőzés, négy ilyen rossz csapat, elképesztő. Könnyű dolga lesz a másik ág győztesének.