Bronzéremért játszhatnak a női pólósok

2012. augusztus 07. 22:01

A magyar női vízilabda-válogatott 10:9 arányú vereséget szenvedett el Spanyolország csapatától a londoni olimpia elődöntőjében. A női pólósok a bronzéremért játszhatnak a másik elődöntőben legyőzött Ausztrália ellen.

A magyar női vízilabda-válogatott a bronzéremért játszhat a londoni olimpián, mivel a keddi elődöntőben 10-9-re kikapott Spanyolországtól. Merész András csapata a harmadik helyért az amerikaiaktól hosszabbításos csatában 11-9-es vereséget szenvedett ausztrálokkal találkozik csütörtökön 19:40 órakor.

Összesen 22 komment

drieno
2012. augusztus 08. 10:26
remélem, a bronzmeccsen normális bíráskodás lesz, a szövetség jelenlévő képviselői pedig vagy a háttérben a videókkal győzi meg a bírókat meg a nemzetközi szövetséget, vagy kussol, és hagyja, hogy a dolgok a vízben dőljenek el, épp elég bajt okoztak már eddig, remélem, leváltják őket, mire hazaérnek, vagy legkésőbb az első összejövetelen
drieno
2012. augusztus 08. 08:47
egy szép példa látható 13:20 körül, a lövés utáni kipattanóra indult a magyar lány, és látványosan visszahúzták http://www.hirado.hu/Olimpia/Videok/2012/08/08/00/Noi_vizilabda_elodonto_Magyarorszag_Spanyolorszag.aspx a bíró meg fordítva ítélt
Liquid
2012. augusztus 08. 06:47
Ezt a meccset a bírók csalták el a végén. Csak ellenünk fújtak. Elképesztő, hogy ezt meg lehet csinálni.
kgy
2012. augusztus 08. 05:47
Minden rendben van. Itt tart most a magyar női vizilabda, csodák időnként vannak, de csodákra nem lehet sportágat épiteni. Mert azért, ha megnézzük a világversnyeken elért eredményeket, azokból az olimpiai 4. hely is alig jön ki. Hajrá lányok!