Egyre nagyobb elégedetlenséget vált ki a New York állam partjainál fekvő Shelter Islanden, hogy Soros György és családja az elmúlt években jelentős számú ingatlant vásárolt fel a szigeten – írja a New York Post.
A fideszes országgyűlési képviselő szerint Magyar Péter eddigi legnehezebb hetét zárta miniszterelnökként, több vitatott döntést és politikai kudarcot is felsorolva.
p
0
0
30
Hírlevél-feliratkozás
Ne maradjon le a Mandiner cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.
Összesen 5 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
StG
2009. október 05. 20:40
Kiváló. És ki megy börtönbe?
Válasz erre
0
0
bmucsai
2009. október 05. 20:08
Rendben! Sukorón nem lesz. És a többi hat?!
Válasz erre
0
0
tevevanegypupu
2009. október 05. 18:20
Nyilvannagyon csodalkoztak, hogy kiderult, valami nem szabalyos. Biztos, hogy fogalmuk sem volt rola.
Válasz erre
0
0
sunázó
2009. október 05. 17:26
Oszkó
Válasz erre
0
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!