Kóka az FDP sikerének örül

2009. szeptember 28. 13:53

Az SZDSZ frakcióvezetője a német liberálisokat és meleg elnöküket dicsérte.

2009. szeptember 28. 13:53
A német liberális párt, az FDP történetének legjobb választási eredményét Kóka János üdvözölte a parlamentben. Kiemelte, hogy az FDP sikere egy piacpárti, konzervatív gazdaságpolitika sikere, egy olyan politikáé, amely Kókát Bajnai Gordon és Oszkó Péter kormányprogramjára emlékezteti. Azt is kiemelendőnek tartotta, hogy a német kancellár nő, helyettese pedig meleg lesz. A kormány nem kívánt reagálni.

Percről percre a plenáris ülésről (Index)

Összesen 1 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
bmucsai
2009. szeptember 29. 10:14
A politikus,rendőr, a katona vadakat terelő juhász stb. hivatás vagy foglalkozás. Ebbéli minőségét munkájának színvonala, elhivatottsága dönti el, és nem a nemi identitása, vagy nemi hovatartozása. A Kóka pedig egy politikai nulla (hulla). H*lye.k*csőg állat.
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!