Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

„Ellenőrizve, adózva, garantált minőségben” tolerálható csak a kannabisz a Szegény Emberek Magyarországért Párt szerint.
„Legyen, ne legyen, hogy legyen?” – tette fel a kérdést a Szegény Emberek Magyarországért Párt.
Közleményükben úgy fogalmaznak: „Kannabisz ügyben régen nem az a kérdés, hogy legyen, vagy ne legyen? A kérdés, mivel kannabisz van, hogy hogyan legyen. Véleményünk szerint Ausztriához, Hollandiához, az Egyesült Államokhoz hasonlóan, csak és kizárólag ellenőrizve, adózva, garantált minőségben tolerálható csak a kannabisz. Minden más bódító, hallucinogén anyagot tiltanánk, üldöznénk!”
(MTI OS)