„Rosszindulatú daganat, 200-as vérnyomás – és közben végigcsináltam a kampányt” – betegségéről vallott a népszerű politikus

Balaicz Zoltán először vallott betegségéről, és arról, hogyan lett egy életveszélyes diagnózisból városi egészségprogram.

A Fidesz most már inkább a kormánynak is megtiltaná a plakátolást kampány időszakon kívül, csak hogy a Jobbiknak ne legyen több plakátkampánya.
A Fidesz azt javasolja, hogy választási kampányidőszakon kívül ne helyezhessenek ki plakátot se a pártok, se a kormány – közölte Gulyás Gergely, a Fidesz frakcióvezető-helyettese szerdán Budapesten sajtótájékoztatón. A politikus szerint a Jobbik plakátkampánya mögött nyilvánvalóan a párt és Simicska Lajos együttműködése áll.
Úgy tűnik, Simicska Lajos nemcsak az Indexnél, hanem a Jobbiknál is lehívta a vételi jogot – mondta. Szerinte az, aki megszavazza a burkolt pártfinanszírozás megakadályozásáról és az átlátható kampányfinanszírozás biztosításáról szóló – kétharmados támogatást igénylő – javaslatot, az a korrupció ellen foglal állást.
(MTI)