„Én soha nem mondtam azt, hogy Zsolti bácsi” – mondta Magyar Péter, majd előkerült egy előző heti felvétel (VIDEÓ)

A miniszterelnök letagadta, hogy Zsolti bácsizott, ám előkerült a bizonyíték.

Az Országgyűlés elnöke a szocialisták büntetését azért emelte meg, mert keresztnevén szólították a köztársasági elnököt transzparensükön.
A hvg.hu számolt be arról, hogy Kövér László házelnök a szocialista frakció büntetését azért növelte meg, mert „súlyosbító tényezőnek” számít, hogy keresztnevén szólították a köztársasági elnököt.
Az MSZP „Ne írd alá János!” feliratú transzparensekkel kérte a köztársasági elnököt, hogy vétózza meg a Lex CEU-t. A képviselőket házszabályba ütköző előre be nem jelentett szemléltetés miatt büntették meg.
– írja közleményében a párt.
Kövér László a Mandinernek ígérte meg korábban, hogy szigorítani fogják a házszabályt.