Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Szívesen vigyáztam volna a mi Ausztriánkra.. Mindannyian osztrákok vagyunk, függetlenül attól, ki mellett tettük le a voksunkat a szavazófülkében.
„Kedves barátaim! Köszönöm nektek. Nagyszerű támogatást kaptam tőletek. Végtelenül szomorú vagyok, hogy nem jött össze. Szívesen vigyáztam volna a mi Ausztriánkra. Gratulálok Alexander Van der Bellen sikeréhez, egyúttal arra kérek minden osztrák polgárt, tartsanak össze, dolgozzanak együtt. Mindannyian osztrákok vagyunk, függetlenül attól, ki mellett tettük le a voksunkat a szavazófülkében. Éljen hazánk, Ausztria!”