A férfi vízilabda-válogatott negyeddöntő mérkőzését játszotta Montenegró ellen kedden, és bár nagyon rossz kezdést követően akár csak hétfőn a női pólósoknak, nekik is sikerült döntetlenre menteniük a mérkőzést a rendes játékidő végére, így 9-9-es eredmény után következhettek a büntetők.
A lányokkal ellentétben a fiúknak viszont nem mentek jól az ötméteresek, a montenegrói kapus két magyar dobást is kivédett, így összesítésben a magyar válogatott 11-13-ra kikapott Montenegrótól, és a folytatásban az 5-8. helyekért játszat majd.
Birkózóinknak ezúttal nem ment