Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Ez sehogyan sem jó.
„Ezer sebből vérzik. Kiskorúak esetén meg kell kérdezni a szülőket, hogy akarják vagy nem a drogtesztet. Engem felhívott zokogva az unokám azzal, hogy »nagypapa, el kell költöznöm ebből az országból, én nem vagyok hajlandó idegenek jelenlétében pisilni«. Tessék elképzelni, egy 12 éves kislányról van szó. Ez sehogyan sem jó.”
Rubovszky György (KDNP) a Népszabadságnak a parlament folyosóján.